دانلود آهنگ فروش فایل تفکر سیستمی آهنگ شاد طراحی لوگو ساخت فروشگاه
حذف در پنل کاربری [X]
درباره فروشگاه

درباره فروشگاه

سالها پیش، از کار بیابانی خود را خلاص کردم، به کار در شهر پرداختم. شیوه زیست شهری با بیابانی بسیار متفاوت است. آب و خوراک شما به مدرنیته نزدیکتر می شود. خصوصا وقتی در شهری بزرگ مانند تهران زندگی می کنید. پس تبعات آن نیز مرا درگیر و بیماریهای گوارشی گریبانگیر من شد. درمان پزشکان مدرن جوابگو نبود اما تسکین دهنده شاید بود. با طب سنتی درهم آمیختم. اصل اول در این طب با نگرش زیبایی که به فلسفه زندگی و سلامت دارد، این است که خوراک شما دوای شماست. نگرشی کلی که درمان هر بیماری را نیز در بر دارد. لذا با توصیه برخی دوستان و متخصصین، اقدام به اصلاح خوراک خویش نمودم. تا یکسال بعد نتیجه شگفت انگیز بود. اولین چیزی را که به جد اصلاح نمودم، روغن خوراکی مصرفی و ظروف خوراک پزی منزل بود. روغن را به سمت کنجد ( ارده کنجد) و ظروف را ظروف سنتی مسی قرار دادم. بسیار خرسندم که عوارض سالها بد زیستی را توانستم اصلاح کنم.

مورد دیگری که توانستم اندکی اصلاح کنم ، آب بود. آب نوشیدنی را یا ازچشمه های طبیعی تعیه میکنم یا روش نوشیدن آب لوله کشی را اندکی اصلاج کردم. نوشیدن آب یخ و بسیار سرد را ممنوع نمودم. زیرا بسیار مضر برای کبد است. ناگقته نماند که کبد در جوار معده است و هر سردی عارضی مستقیم روی کبد تاثیر گذار است.

مورد سوم خوراکی های بیرون از منزل را به جز در شرایط سفر آن هم مصرف کنترل شده ، ممنوع کردم.

مورد چهارم مصرف همزمان برخی خوراکی ها ازجمله ماست با دیگر خوراکی ها مثل ماهی و برنج را نیز محدود کردم. و ... ادامه دارد.

اما از همه مهمتر اینکه ما اعتقادی به استفاده از مواد تولیدی کارخانه ای در فرآیند تولیداتمان نداریم. مثلا برای ترشیجات خود از سرکه های مطلقا طبیعی استفاده میکنیم.

دوست دارم این تجربه را با دیگر هم وطنان شریف به اشتراک بگذارم.